Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duchovní rovina je něco,co se odehrává ve vaší mysly.Vztoutíte-li na svou duchovní rovinu můžete sní léčit na dálku,provést duchovní čtení osob,komunikovat s anděli zvířaty či zesnulími,můžete výpátrat vraha ...atd.V duchovní rovině se vám otevírají možnosti,o kterých se vám ani nesnilo.Níže uvedený návod je z knihy od Williama W. Hewitta-DUCHOVNÍ ROZVOJ PRO ZAČÁTEČNÍKY.

Jak dosáhnout své základní duchovní roviny:

1. Posaďte se na klidném tichém místě kde nebudete nikým rušeni.Je-li v blízkosti telefon,vypněte jej.

2. Zavřete oči a představte si že máte na hlavě slunce.Uprostřed slunečního kotouče si představte číslo tři

3. Nechte slunce sestupovat vaším tělem.Přitom cítíte jak se vaše tělo zahřívá a uvolňuje

4. Když slunce sestoupí až do prstů na nohou nechte jej prsty odejít a zmizet.

5. Pak si opět představte to slunce tentokrát s číslem dva.

6. Nechte toto druhé slunce stejně sestupovat vaším tělem až k prstům na nohou,poté je nechte z prstů sestoupit a zmizet.

7. Cítíte teplo a uvolnění

8. Nakonec si představte slunce na své hlavě s číslem jedna.

9. Nechte jej opět přestoupit celým tělem až k prstům na nohou a poté zmizet jako předcházejí slunce.

10. Nyní se cítíte zcela uvolnění.

11. Řekněte sami sobě:"Abych dosáhl této uvolněné duchovní roviny,ode dněška stačí pouze zavřít oči a počítat od tří do jedné.

12. Otevřete oči

Od teď když zavřete oči a třikrát se nadechnete a vydechnete a napočítáte od tří do jedné,dostanete se do oné duchovní roviny.Duchovní rovinu si můžete vyzualizovat jak koli chcete akorát že by zde neměli být žádné překážky,jako třeba strom či velký kámen.Rovinu si můžete představit třeba jako nekonečné fotbalové hřište(samozřejmě že bez lajn) či nekonečnou asfaltovou plochu nebo nek.železnou blýzkavou podlahu....atd.možností máte nespočet.Tak jen do toho!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poradu prosim

(verkousek, 2. 1. 2012 17:27)

s kamaradkou jsme se rozhodli to zkusit.A taky to skusime tve stranky se mi libi mohla by jsi prosim napsat na muj email vice o duchovmi rovine no proste o vsem prosim peslovaveronika@seznam.cz

Pravopis

(pokecbar, 10. 11. 2010 21:52)

Ach ta čeština!!!!!!

setkání s nadpřirozenem

(jankabr., 24. 7. 2010 11:43)

setkání s nadpřirozenem
může mi prosím někdo poradit, nebo vysvětlit, co zanmená, když večer sedíme s kamarádkou na dvoře a najednou zjistíme, že auto, které nemá svítit, tak svítí ve vnitř a když jsme se chtěli jít podívat co se děje, tak mnou projelo velmi silné mrazení a zároveň nevysvětlitelný strach. Pak v zadním okně jsme OBĚ spatřily v rámečku mrtvou dívku se starým obličejem orámovanými černými vlasy. Kdybych to viděla jen já, tak neřeknu, ale že jsme ji viděly obě, mi přijde velmi zvláštní se silným pocitem strachu. Nevím co to znamená, jestli varování... Máme obě děti a auto patří kamarádce a ta má holčičky. Prosím poraďte. Děkuji.

duchovní rovina

(Jane, 25. 6. 2010 23:18)

ahoj, moc mě zaujaly tvoje stránky, prostě jsou perfektní, stručně a jasně je tu všechno vysvětleno. a moc by mě zajímalo víc o duchovní rovině a o tom, jak provést duchovní čtení osob a tak...napiš mi prosím na email: fallen.angel23@seznam.cz

astrální cestování

(daniel (15), 29. 4. 2010 21:00)

Je možné zůstat v astrálním světě navždy?
Tedy když budu astrálně cestovat je možné že se nevrátím do svého fyzického těla?

FUNGUJE TO....?

(SMILEY, 26. 10. 2009 14:40)

CAU JSEM UZ 12TA DIVKA V PUBERTE A CHTELA JSEM SE ZEPTAT JESTLI TO FAKTICKY FUNGUJE.....PTAM SE PROTOZE NECHCI ZAS UDELAT NEJAKOU KOKOTINU!!!!!!!!ODPOVEZTE MI PROSIM DO 29.10.09

.............

(Annonnym, 26. 5. 2008 1:46)

420-458-425,vrátí,ale musíš za ní jít.Jediné co musíš udělat je za ní jít a neptat se tady na internetu.

NEVIM POTŘEBUJI VEDET CO ME CEKA

(Pavel .G, 11. 4. 2008 13:54)

JE MI 32 A PŘIŠEL JSEM O ŽIVOTNI LASKU MAM SNI 2KRASNE DETI A ZVRTLO SE TO TIM ŽE MI MANŽELKA ZAČLA ZAHYBAT A JA I ONA JSME SI VYCETLI VSE OD POČATKU VZTAHU AZ PO KONEC.VRATI SE MI MA LASKA NEKDZ SPET?ZA ROK2 3 10?